Kategorie

Newsletter

O VÝROBĚ

Námi distribuované krmení je vyráběno přímo v České republice a to na zcela ojedinělé ( a v Čechách jediné ) CNC – lince. (CNC – Control numeric computer – počítačově řízený automatický stroj ). Tato CNC linka je vyrobena na zakázku a určena přímo k výrobě mraženého krmení pro akvarijní ryby. Samotné „plotry" s krmnou směsí jsou vyráběny ze 100% krmiva pocházejícího z Evropského trhu. Kupříkladu patentka, nítěnka, koretra, dafnie, cyklop......... jsou vyráběny výhradně ze živých produktů. Plotry jsou šokově mrazeny na teplotu -21 C , což krmení umožňuje min. trvanlivost 24 měsíců. Linka je schopna vyrobit 18 „ Plotrů" za minutu. Samotná výroba podléhá velice přísným veterinárním podmínkám pro Evropskou Unii. Jako jediní na Českém trhu jsme schopni se takřka bez omezení přizpůsobit vašim požadavkům. A to jak vzhledem samotného krmiva ( balení, etikety, popisky.... ), tak i samotnou konzistencí a složením krmné směsi. V tuto chvíli zaručujeme nejlepší kvalitu mraženého krmení pro akvarijní ryby na Českém trhu.

V případě zájmu, oblíbené u chovatelů, nabízíme veškeré druhy mraženého krmení ve formě čokolád. I zde je krmná směs vyráběna ze 100% krmiva pocházejícího z Evropského trhu a čokolády jsou šokově mrazeny na teplotu -21 C , což i zde umožňuje zaručit min. trvanlivost 24 měsíců. Čokolády jsme schopni připravit dle požadavků zákazníků, standardním balením jsou velikosti o váze 100 gr, 500 gr a 1000 gr.

Jako doplněk sortimentu nabízíme též některé druhy tablet a sušeného krmiva pro akvarijní ryby, dále sušené rybičky a vepřové uši, a mnoho jiných produktů.


Copyright © Huml krmiva, Všechna práva vyhrazena
Webdesign: