Kategorie

Newsletter

Obchodní podmínky

 

 

1. Obecné podmínky

Provozovatelem webu je: Radim Huml - www.huml.krmeni.cz, Tovární 621, Zbiroh 338 08, IČ: 18244556 Kontakty

Zabýváme se výrobou a prodejem krmení pro akvarijní rybky a krmiva pro psy. Ceny uvádíme bez poštovného a balného. Nejsme plátci DPH. Vyhrazujeme si právo na změny cen. Ceny na objednávkách jsou platné ve chvíli odeslání objednávky.

2. Kupní smlouva

Kupní smlouva je uzavřena po obdržení objednávky potvrzením prodávajícího na email zákazníka. Storno objenávek do 24 hodin od odeslání. Dobírky zasíláme po této lhůtě, při platbě předem po obdržení částky. Pokud není všechno objednané zboží skladem najednou, zasíláme po kompletaci objednávky. Překročila-li by dobu 5 pracovních dní, řešíme individuálně po dohodě se zákazníkem.

3. Reklamace a odstoupení od smlouvy

V případě reklamací se obraťte na mail -------- a zašlete reklamované zboží s fakturou zpět, vč. obalu. Poškozený obal reklamujte u dopravce. Do 14 dnů má zákazník právo NEPOUŽITÉ a NEROZBALENÉ zboží vrátit zpět. (Náklady na dopravu hradí zákazník)

4. Doprava a platba

Platby přijímáme buď bankovním převodem předem, dobírkovou platbou dopravci a hotově při osobním převzetí na provozovně ve Zbirohu. Dopravu zajišťuje společnost Česká Pošta. Ceny dopravy

5. Osobní údaje

Vámi poskytnuté údaje slouží pouze pro naší potřebu. Neposkytujeme je třetím stranám.


Copyright © Huml krmiva, Všechna práva vyhrazena
Webdesign: